Przejdź do strony: Start

Wilda

Jeśli szukasz miejsca, które codziennie wypełni Cię nową energią, to wybierając Kosińskiego 18 trafisz pod właściwy adres. Wilda to kolejna dzielnica Poznania, która odradza się we wspaniałym stylu i nieustannie zdobywa nowe rzesze zwolenników. 

Miejsce
z charakterem
Miejsce
z charakterem

Wilda jest miejscem, które odzwierciedla najlepsze cechy charakteru Poznania. Urokliwe secesyjne kamienice, zaciszne ulice, sąsiadujące z modnymi restauracjami czy miejscami rozrywki, to elementy, których próżno szukać na obrzeżach miasta. Centralnym miejscem dzielnicy jest tętniący życiem Rynek Wildecki. Wilda jest też mekką street artu - żadna inna część Poznania nie może cieszyć się taką ilością artystycznych murali. Takie połączenie starego z nowym wpisuje się w najnowsze urbanistyczne trendy.

Zagłębie
dobrego smaku
Zagłębie
dobrego smaku

Cały rok możesz się tu też cieszyć pysznym jedzeniem, w takich restauracjach i kawiarniach jak Start, Suszone Pomidory, Pora Dnia, czy delektować się smakiem naturalnego chleba i wypieków z Pracowni GODny. Na weekendowy relaks połączony z udanym obiadem najlepiej wybrać park Jana Pawła II z kultową już knajpką - Mamma Wilda, czy sylowym SPOTem, znajdującym się tuż obok. W bliskim sąsiedztwie jest również kawiarnia  Mówish Mash przy ul. Św. Czesława 16.

Aktywność
fizyczna
Aktywność
fizyczna

Fani ruchu i dbania o kondycję mogą wybierać spośród pobliskich: ścieżek biegowych, centrów fitnessu, boisk piłkarskich, tenisowych kortów, pływalni czy lodowiska w okresie zimowym. Jeżeli lubisz tak popularny w ostatnich latach taniec, znajdziesz także miejsca o takim profilu. 

Relaks
i dobra zabawa
Relaks
i dobra zabawa

Wilda to ludzie, którzy nieustannie starają się zapewnić rozrywkę i komfort spędzania wolnego czasu wszystkim jej mieszkańcom. Każdego lata sąsiadów integruje Ogród Wilda przy ul. Fabrycznej 4. Miłośnicy dobrego jedzenia, muzyki i zabawy, odnajdą się na Nocnym Targu Towarzyskim przy ul. Kolejowej 23. Stara zajezdnia tramwajowa przy ul. Madalińskiego jest latem doskonałym miejscem zabawy dla dzieci i dorosłych. 

Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Mieszkania
Przejdź do strony: Wybierz piętro
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Kronika budowy
Przejdź do strony: Deweloper + Inwestowanie